Jak wyprać przytulankę dziecka?

Jak wyprać przytulankę dziecka?

Czy przytulanka Twojego dziecka jest wiecznie brudna? Ponieważ to Ty musisz o nią zadbać, poznaj wszystkie tajniki czyszczenia małego skarbu.
Musisz uprać przytulankę dziecka! Ale skąd masz pewność, że wypierzesz ją prawidłowo i nie zniszczysz? Poza tym, zabranie zabawki nawet na czas prania może wprawić dziecko w zły humor. Poniżej przedstawiamy kolejne etapy operacji „pierzemy przytulankę”.


1 – plastikowy woreczek do zamrażarki, wielkości zabawki
2 – poszewka na poduszkę
3 – detergent do praniaAby zwalczyć roztocza, częstą przyczynę alergii, pozostaw zabawkę w zamrażalce na przynajmniej 3 godziny.Aby uchronić przytulankę przed zniszczeniem, zanim rozpoczniesz pranie, włóż ją do poszewki na poduszkę. Ustaw pralkę na pranie rzeczy delikatnych w niskiej temperaturze. Wybierz detergent, który jest skuteczny nawet w niskich temperaturach: Ariel.
Zapach stosowanego detergentu nierozerwalnie kojarzy się z zabawką, nadaje jej „tożsamość” i zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa. Nieznajomy zapach może spowodować niemiłe odczucia. Dlatego zalecamy stosowanie zawsze tego samego detergentu.Pozostał jeszcze jeden problem z praniem przytulanki: maluchy nie chcą się z nią rozstać nawet na 5 minut! Wykorzystaj czas kiedy dziecko śpi lub bawi się na dworze. Możesz również mieć identyczną przytulankę na podmianę. Dzięki temu, kiedy nadejdzie czas prania, możesz niepostrzeżenie zamienić brudną przytulankę na czystą.W przypadku starszych dzieci można je zaangażować w pranie własnej przytulanki. W końcu to ich zabawka; lubią o nią dbać. Możesz wytłumaczyć dziecku, że czysta zabawka nigdy nie zachoruje, a przy tym będzie jeszcze ładniejsza!

Kapsułki Ariel 3in1 PODS Alpine
Ariel 3in1 PODS
(3159)

Kapsułki Ariel 3in1 PODS: pierwszy 3-komorowy detergent, który pierze, usuwa plamy i nadaje blask.

Odkryj teraz!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

TRENDY

TRENDY

Zgłoszone

Kapsułki piorące Vizir nie są lepsze od proszków Ari** lub Pers**. Przy wysokiej cenie kapsułek jest to niewspółmierne z jakością. Podczas sobotniego prania zrobiłam trzy prania (segregacja kolorami) i nie byłam zadowolona z jak szybko z pudełka "znikają" kapsułki. Proszku za tą samą cenę jest znacznie więcej. Jedno z czego się cieszyłam, że nie muszę sypać proszku kubeczkiem ale wkładam do bębna kapsułkę i po sprawie.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej