Jak usunąć plamy z kawy, herbaty i wina

Jak usunąć plamy z kawy, herbaty i wina?

Znasz osobę, która nigdy niczego nie rozlała?


My też nie. Plamy po napojach mogą Ci się wydawać trudne do usunięcia, jednak wcale takie nie jest! Przekonaj się sama.

Piwo
Odplamiacz Ariel Professional poradzi sobie z plamami z piwa. Ale jeżeli znalazłaś się w awaryjnej sytuacji i nie masz go przy sobie, przetrzyj zabrudzenie mieszanką octu z wodą (stosunek 1/4). Przed praniem nie zapomnij najpierw dobrze przepłukać ubrania wodą.Kawa i herbata
Nanieś odplamiacz Ariel Professional na plamę, a następnie wypierz zgodnie z opisem pielęgnacji tkanin  z dodatkiem detergentu Ariel. Nie zapomnij również dodać odplamiacza Ariel Professional do prania głównego. Jeśli go nie masz, możesz najpierw przez godzinę namoczyć pranie w zimnej wodzie, a następnie wyprać z dodatkiem detergentu Ariel. Na koniec odpocznij przy zasłużonej filiżance kawy lub herbaty.Wino

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

Dzięki odplamiaczowi Ariel Professional w płynie, plama z czerwonego wina nie jest już problemem. Nanieś na plamę detergent Ariel, a następnie wypierz. Nie zapomnij sprawdzić na metce dopuszczalnej temperatury, a do prania głównego dodaj odplamiacz.
Ewentualnie przed praniem w proszku Ariel możesz spróbować moczenia w zimnej wodzie. W tym wypadku nie stosuj detergentu Ariel Color, ani płynu do prania.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Rozii

Rozii

Zgłoszone

Jeżeli chodzi o kawę to najlepiej jest namoczyć ubrudzoną rzecz w ZIMNEJ wodzie niech poleży później normalnie wyprać i nie ma śladu :)

  • Zgłoś

Mam dwoje dzieci i o plamy w moim domu i na ubraniach nie trudno.po przeczytaniu artykułu wypróbowałam odplamiacz ariel i rzeczywiście działa.

  • Zgłoś
bbp123

bbp123

Zgłoszone

Polecam wypróbować kapsułki Vizir GO Pods są naprawdę skuteczne a do tego jeszcze piknie pachną.

  • Zgłoś

W swoim życiu wypróbowałam wiele odplamiaczy, okazało się, że ten drogi różowy jest gorszy od tych najtańszych, odkąd pojawił się Ariel, używam tylko jego. A co do plam z wina ja miałam do czynienia tylko raz i usunęłam ją domowym sposobem: włożyłam koszulę do miski z zimną wodą i zasypałam plamę solą, sól wciągnęła wino. Nawet śladu nie ma :)

  • Zgłoś
mama04

mama04

Zgłoszone

Muszę koniecznie wypróbować odplamiacz Ariel na plamy z kaw....niestety dotychczas stosowany kompletnie nie radził sobie z takimi plamami.

  • Zgłoś