Jak udekorować choinkę na Święta Bożego Narodzenia – część 3

Jak udekorować choinkę na Święta Bożego Narodzenia – część 3

W czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pozwól odetchnąć choince i wybierz nasze alternatywne pomysły na świąteczne dekoracje. Niezależnie od stylu wnętrza z pewnością znajdziesz coś dla siebie.


Z listewek i wstążki

Potnij listewkę na 20-, 30- oraz 40-centymetrowe odcinki. 2-metrowy kawałek wstążki złóż na pół i za pomocą taśmy dwustronnej w środku przymocuj listewki. Dla pewności dodatkowo użyj również odrobiny kleju. Na listewkach powieś ciasta nadziane na wstążkę – upewnij się, że listewki są symetrycznie ustawione względem wstążki, gdyż w przeciwnym wypadku drzewko nie będzie proste.

Ze starych książek

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Poszukaj starych książek w antykwariacie. Każdą stronę książki złóż pionowo na pół, tak aby kształtem przypominała choinkę. Ewentualnie możesz nożem do cięcia tapet wyciąć z książki kształt małego świątecznego drzewka.

Z tekturowych pudełek

Małe tekturowe pudełka i pojemniki po lodach wyłóż kolorowym papierem. Posklejaj ze sobą pojemniki, tak aby kształtem przypominały choinkę. Udekoruj drzewko, wkładając do każdego pojemnika mały prezent.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora