Jak udekorować choinkę na Święta Bożego Narodzenia – część 2

Jak udekorować choinkę na Święta Bożego Narodzenia – część 2

W czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pozwól odetchnąć choince i wybierz nasze alternatywne pomysły na świąteczne dekoracje. Niezależnie od stylu wnętrza z pewnością znajdziesz coś dla siebie.


Cuda z papierowych stożków

Kolekcja małych drzewek będzie wyglądała uroczo na małym stoliku. Na kilku różnych rodzajach papierów do pakowania narysuj mniejsze i większe półkola. Wytnij je, a następnie uformuj z nich kształt stożka. Brzegi sklej dwustronną taśmą.

Magia lampek choinkowych

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Aparatem zrób zdjęcie pięknego drzewa. Opraw zdjęcie. Kuchennym nożem zrób w obrazie małe dziurki, w które włożysz lampki choinkowe. Przepchnij lampki na drugą stronę zdjęcia. Tak przygotowany obraz powieś na ścianie i podłącz lampki do prądu.

Magiczne drzewko

Suchą gałąź udekoruj szklanymi kryształkami i bombkami zawieszonymi na różowej wstążce. Na białym papierze wykonaj kserokopie sylwetek baletnic, a następnie je wytnij. Ozdobnymi szpilami przyczep zdjęcia do wstążek.

Jak udekorować choinkę na Święta Bożego Narodzenia – część 3
W czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pozwól odetchnąć choince i wybierz nasze alternatywne pomysły na świąteczne dekoracje.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora