Jak udekorować choinkę na Święta Bożego Narodzenia

Jak udekorować choinkę na Święta Bożego Narodzenia

W czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pozwól odetchnąć choince i wybierz nasze alternatywne pomysły na świąteczne dekoracje. Niezależnie od stylu wnętrza z pewnością znajdziesz coś dla siebie.


Bezowe drzewko
Piankę florystyczną w kształcie stożka owiń ładnym papierem do pakowania, a następnie ustaw ją na podstawie do ciasta. Wykałaczkami przymocuj małe bezy lub inne łakocie do pianki florystycznej. Tak przygotowane drzewko udekoruj zimnymi ogniami, które podpal przed postawieniem słodkiej dekoracji na stole.

Zdjęcie

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Wydrukuj liczby od 1 do 25, zróżnicowane pod względem wielkości i kształtu. Przyklej je do kartonu w dowolnie wybranym kolorze - my wszystkie liczby (poza dwoma - 24, która ma złoty kolor oraz 25, która ma czerwony kolor) przykleiliśmy na czarnym tle. Nożem do cięcia tapet wytnij wszystkie liczby. Za pomocą taśmy dwustronnej przyklej je do ściany. Cyfrę 1 przyklej na dole ściany, a liczbę 25 na samej górze. Możesz również wyciąć cyfry z winylu dla bardziej eleganckiego efektu.

Renifer

Namaluj sylwetkę renifera na tablicy do zawieszania poroża. Wywierć dwie dziury na gałęzie, które zastąpią poroże. Pomaluj je na czarno, przyłóż do dziur i przymocuj od tyłu tablicy za pomocą drutu. Wytnij jeszcze jedną sylwetkę renifera z czarnej tektury i przyklej ją do małego pudełka. Pudełko przyklej do sylwetki narysowanej na tablicy, tak aby uzyskać trójwymiarowy efekt. Na gałęziach powieś małe bombki, a na dole tablicy przypnij papierową kokardkę.

Jak udekorować choinkę na Święta Bożego Narodzenia – część 2
W czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pozwól odetchnąć choince i wybierz nasze alternatywne pomysły na świąteczne dekoracje.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Bardzo ciekawe i inspirujące pomysły na choinkę.

  • Zgłoś

Ktoś już musi lubić styl nowoczesny. Ja jeszcze nie odwazylabym sie

  • Zgłoś

Bezowa choineczka w następne święta będzie! :)

  • Zgłoś
ulika

ulika

Zgłoszone

bardzo orginalne

  • Zgłoś

Super orginalne pomysły trzeba wypróbować :-)

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora