Jak szybko pozbyć się nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego z domu

Jak szybko pozbyć się nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego z domu

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów bywa nie lada wyzwaniem. Czasem wydaje się to wręcz niemożliwe. Dotyczy to zwłaszcza uciążliwego zapachu dymu tytoniowego, który potrafi głęboko wniknąć w obicia kanap, dywany i zasłony. Na szczęście na rynku pojawiła się nowa kolekcja odświeżaczy Ambi Pur Anti-Tobacco. Dzięki niej nieprzyjemne i uporczywe zapachy przestaną być dla Ciebie problemem i odejdą w siną dal, raz na zawsze!


W Polsce, w ponad 20% gospodarstw domowych można znaleźć palaczy. Uporczywy zapach dymu tytoniowego i odpadków papierosowych stanowi poważny problem dla wszystkich domowników. Przyjemny zapach w domu jest niezwykle ważny, zwłaszcza jeśli chcemy zachować dobre samopoczucie i zrobić dobre wrażenie na odwiedzających. Dym tytoniowy może również wpływać na świeżość ubrań i kolory tkanin. Dom to azyl, w którym powinniśmy czuć się dobrze, a zapach tytoniu może nam to skutecznie utrudnić. Dlatego też, aby przywrócić harmonię i świeżość w domu, warto zastosować nowy elektryczny odświeżacz powietrza Ambi Pur 3volution Anti-Tobacco, który szybko i skutecznie eliminuje przykre zapachy dymu i papierosowych odpadków. Po prostu włącz go do kontaktu i po sprawie. To takie proste!

Czasem jednak każdy z nas – czy to osoba paląca, czy też niepaląca – potrzebuje NATYCHMIASTOWEGO powiewu świeżości. Może niespodziewany gość właśnie puka do drzwi, albo rodzina wpadła z nieoczekiwaną wizytą… Nikt nie chce, by nieprzyjemny zapach dymu tytoniowego przesłonił odwiedzającym cały nasz wysiłek włożony w sprzątanie. W takich sytuacjach potrzebny jest niezawodny sojusznik… Formuła nowego odświeżacza powietrza Ambi Pur Anti-Tobacco w zaledwie kilka sekund eliminuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży, przyjemny aromat w każdym pomieszczeniu. Cała kolekcja Ambi Pur Anti-Tobacco została stworzona przy użyciu technologii OdourClear. To właśnie dzięki niej odświeżacze Ambi Pur Anti-Tobacco są niezwykle skuteczne i w przeciwieństwie do innych produktów nie maskują, lecz naprawdę usuwają nieprzyjemne zapachy. 

Często palacze nie tylko palą w domu (ten problem mamy już rozwiązany), ale również w samochodach. Używanie odświeżaczy powietrza w aerozolach wewnątrz auta wydaje się niepraktycznym i dość niewygodnym rozwiązaniem, a samo wietrzenie wnętrza samochodu zazwyczaj nic nie daje. I na to mamy doskonały sposób. Wystarczy użyć odświeżacza samochodowego Ambi Pur Car Anti-Tobacco, który na bieżąco zwalcza nieprzyjemne zapachy. Bez względu na to czy jest to zapach dymu tytoniowego, czy też charakterystyczny zapach „wody kolońskiej de la pies” (chciał, nie chciał, nawet w deszczu musisz czasem zabrać swojego pupila na spacer) Ambi Pur z pewnością pozbędzie się ich na dobre.

Ambi Pur Electric
Ambi Pur Electric
(429)

Eliminuje uporczywe, nieprzyjemne zapachy – sprawia, że znikają na dobre!

Odkryj teraz!

Zatem, kiedy następnym razem postanowisz wypowiedzieć wojnę nieprzyjemnym zapachom, po prostu sięgnij po nową kolekcję Ambi Pur Anti-Tobacco i odetchnij świeżością. 
Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Stewia

Zgłoszone

Chętnie wypróbuję Anti-Tabacco ponieważ mieszkamy w mieszkaniu po babci, która kopciła jak lokomotywa, a zapach mocno wsiąkł w ściany i meble. Próbowałam różnych środków, ale nic na dłużej nie pomaga,

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej