Jak robić pranie?

Jak robić pranie?

Oto kilka informacji o tym, jak Ariel pielęgnuje ubraniawymagające szczególnej troski podczas prania, ze względu na tkaninę, kolor, przeznaczenie albo wykorzystanie.


Ubrania wielowarstwowe
Jeżeli zawierają wełnę, nie pierz ich w pralce, tylko delikatnie upierz ręcznie. Jeśli to konieczne, usuń pojedyncze plamy przy pomocy Ariel Professional. Być może nie będziesz mogła wyprać danej rzeczy w całości – na przykład jeżeli jest to przejściowy płaszcz. Jeżeli produkt jest w 100% wykonany ze sztucznych surowców (poliestru albo nylonu) i nie posiada podszewki, można go wyprać w pralce. Ariel usunie z niego brud już w 30 stopniach. Odradzamy pranie w ciepłej/gorącej wodzie. Zawsze przestrzegaj wskazówek podanych na metce.

Białe ręczniki, skarpetki, powłoczki, obrusy, ściereczki kuchenne
Zgromadź białe ręczniki, powłoczki i skarpetki, które można prać w gorącej wodzie. Jeżeli nie jesteś pewna, sprawdź oznaczenia na metkach. Zawsze stosuj środki piorące najwyższej jakości, takie jak Ariel, które zapewniają nieskazitelną czystość, biel i świeżość.

Pierz rzeczy podatne na pleśń, grzyby i roztocza w gorącej wodzie. Dostosuj poziom wody do ilości wsadu i ustaw pralkę na normalny cykl.

Jeżeli masz suszarkę, wysusz wszystkie te rzeczy bardzo gorącym powietrzem albo wysusz osobno powłoczki, jeżeli nie chcesz, by osadziły się na nich kłaczki z ręczników.
Upewnij się, że powłoczki mają wspaniały zapach i miękkość – jeśli chcesz, by ulubiony aromat był długotrwały, wypróbuj płyn Lenor.
Nie pierz kolorowych rzeczy w gorącej wodzie. Sprawdź informacje na metkach i użyj Ariel Color.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

Stroje sportowe
Zachowanie ich kształtu iświeżości to klucz do sukcesu. Pierz je w proszku Ariel zgodnie ze wskazówkami na metkach, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i plam z potu i dezodorantu.

Dżinsy
Aby chronić kolory, zawsze wywracaj dżinsy na lewą stronę. Zapnij zamki błyskawiczne, by uniknąć rozdarcia materiału. Opróżnij kieszenie i postępuj zgodnie z informacjami na metce. Ariel pomoże zachować kształt i kolor Twoich ulubionych dżinsów, które będziesz mogła nosić przez długi czas.

Jasne ubrania
Aby zachować blask tkanin pranie po praniu, zawsze stosuj Ariel Color.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej na temat marki Ariel, kliknij w poniższy link: Ariel

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej