Jak przedłużyć życie ciętych kwiatów?

Jak przedłużyć życie ciętych kwiatów?

Chyba każdej kobiecie zdarzyło się dostać piękne kwiaty od ukochanego mężczyzny. Taki prezent budzi uśmiech i przywołuje cudowne wspomnienia tak długo… dopóki nie zwiędnie. Jak sprawić by cięte kwiaty cieszyły nas dłużej?


Po pierwsze, zanim włożysz kwiaty do wazonu, oberwij dolne liście. Gdybyśmy pozostawili je w wodzie bardzo szybko zgniją. Różom powinniśmy ucinać kolce.

Końcówki łodyg powinny być przycięte pod skosem. To zwiększa powierzchnię, którą kwiaty wchłaniają wodę.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Postaw kwiaty w wilgotnym i chłodnym miejscu. To zmniejszy ich parowanie, a dzięki temu przetrwają najdłużej.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej