Jak prać skarpetki?

Jak prać skarpetki?

Są w życiu tajemnice, których nie da się wyjaśnić. Dlaczego prawa i lewa słuchawka nigdy nie psują się jednocześnie? Dlaczego wylewasz na siebie kawę wyłącznie wtedy, gdy masz na sobie białe ubranie? Co się dzieje ze skarpetkami zagubionymi podczas prania?


Dlaczego klucze znajdują się w jednym miejscu, podczas gdy jesteś pewna, że zostawiłaś je gdzie indziej? Dlaczego w nowiutkiej pończoszce pojawia się dziura?

Te wielkie i niewyjaśnione tajemnice dodają smaku naszemu codziennemu życiu.
No cóż… Teraz my pomożemy rozwiązać problem zaginionych skarpetek. Przed praniem warto włożyć je do zamykanej siatki, by były razem i nie mogły się „pogubić”.

Do siatki warto również włożyć rajstopy i bieliznę, ponieważ siatkapomoże chronić delikatny materiał. Nie czekaj i nie pozwól, by skarpetki „rozłączyły” się już w koszu na pranie – im dłużej czekasz, tym bardziej prawdopodobne, że się pogubią.
Miej osobne pudełko na te skarpetki, które niestety straciły swoją parę podczas prania. I nie bój się wyrzucać tych, które czekają tam całą wieczność. Skarpetki to podstawowy element garderoby. Nosimy je bardzo często. A to znaczy, że niekiedy niechcący je brudzimy bardziej niż zwykle –np. gdy bez kapci idziemy wyrzucić śmiecialbo tylko na sekundę wychodzimy na balkon. Aby usunąć te uporczywe plamy, użyj najpierw Ariel Professional, a następnie upierz skarpetki w środku piorącym Ariel, który pomoże im zachować idealny kształt i ochroni kolor – zadba onieskazitelną biel lub żywą barwę. Nie wrzucaj skarpetek instynktownie do pralki za każdym razem, gdy znajdziesz je w koszu. Podziel je według kolorów, rozmiarów i właścicieli. Chociaż skarpetki są małe i zazwyczaj schowane w butach, odpowiadają za komfort stóp. Dbaj o nie, ponieważ nic bardziej nie rozwiewa złudzeń, gdy piękna kobieta chowa w bucie dziurawą skarpetkę…

Kapsułki Ariel 3in1 PODS Alpine
Ariel 3in1 PODS
(3159)

Kapsułki Ariel 3in1 PODS: pierwszy 3-komorowy detergent, który pierze, usuwa plamy i nadaje blask.

Odkryj teraz!

Artykuł został napisany przez ekspertów w dziedzinie prania marek Ariel i Lenor.

Więcej porad od ekspertów w dziedzinie prania pod poniższymi linkami: Ariel

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Woreczek super sprawa na znikajace skarpetki, zwlaszcza jak ma sie w domu dzieci i male skarpetki ktore zawsze gdzies sie zapodzialy. Teraz jak uzywam woreczka malo mam brakujacych skarpetek corki:):)

  • Zgłoś

Woreczek to super sprawa, ja wkładam do niego nie tylko skarpety i rajstopy ale równiez delikatna bieliznę

  • Zgłoś
bosyw

bosyw

Zgłoszone

Do woreczka pakuję także biustonosze. Kiedyś podczas prania wyszedł mi drut spod miseczki i jednym końcem wbił się w dziurkę w bębnie. Zgrzyt był nie do wytrzymania a stanik do wyrzucenia:)

  • Zgłoś

Ja też uzywam woreczka na skarpetki. Mniej mam dzięki temu samotnych skarpet bez pary :-)

  • Zgłoś

Ja odkryłam tajemnicę znikającej garderoby kiedy dobrałam się do filtra w celu jego wyczyszczenia :) ku mojemu zdziwieniu odnalazłam tam zaginioną skarpetkę męża i moją bieliznę... od tamtego momentu zawsze używam worków do prania.

  • Zgłoś