Jak prać koszulkę z nadrukiem?

Jak prać koszulkę z nadrukiem?

Przekleństwo i błogosławieństwo ulubionej koszulki Gdy zostałam mamą, obiecałam sobie, że nigdy bez potrzeby nie będę ograniczała ani kontrolowała swobody swojego dziecka. I wtedy coś się wydarzyło.


Coś, co sprawiło, że trudno mi było dotrzymać obietnicy. Mój syn poprosił, bym zamówiła przez Internet koszulkę z jego ulubionym bohaterem z kreskówki (chciałam również zamówić jedną dla siebie, żebyśmy mogli wyglądać tak samo, ale syn stwierdził, że nie chce nosić takiej samej koszulki, jak mama. Cóż, trudno się dziwić…) Koszulka została dostarczona, a ja nie miałam pojęcia, co mnie czeka. Wyprałam ją natychmiast z największą dbałością, ponieważ syn chciał ją jak najszybciej założyć. Nie miałam natomiast pojęcia, jak bardzo nie będzie chciał jej zdjąć. Gdy przekonał się, że pasuje jak ulał, nosił ją przez cały dzień, a następnego dnia chciał ją również założyć do szkoły. Więc znów ją wyprałam. Syn ostrożnie rozłożył ją na krześle, przygotowując na wielki dzień. Gdy wrócił ze szkoły, powiedział, że koszulka wszystkim się podobała i wszyscy pytali, skąd ją ma. Podziękował mi za nią jeszcze raz, a ja poczułam się supermamą. A potem syn wypowiedział zdanie, które od tamtej pory pojawiało się w jego ustach jak mantra: „Mamo, upierz ją, bo chciałbym ją znowu jutro założyć.” Zaprotestowałam i powiedziałam mu, że nie zrobi takiego efektu jak za pierwszym razem, a im częściej będzie ją zakładał, tym mniej wyjątkowa się stanie. Zgodził się i raz odpuścił, ale już następnego dnia wszystko zaczęło się od nowa. Nie mówiąc już o weekendach, gdy nosił ją na dworze przez całe dnie, a nawet próbował w niej spać. Mówiąc krótko, mój syn nosił koszulkę bez przerwy. I bez przerwy ją brudził.

Miałam już jej dość i niekiedy chciałam synowi zakazać jej noszenia, ale wtedy przypominałam sobie swoją obietnicę. Więc z zapałem usuwałam plamy (dzięki Arielowi), odświeżałam koszulkę i często prałam. Nie wyobrażam sobie, co mój syn by zrobił, gdyby coś się z nią stało – wolałam tego nie sprawdzać. I wtedy, pewnego dnia, wpadłam na pomysł. Kiedy syn chciał ją założyć na jakąś dużą rodzinną imprezę, powiedziałam mu, że jeżeli będę prała ją tak często, może w końcu wyblaknąć. A co on na to? „Mamo, widziałem reklamę. Używamy Ariela. Daj ją w tej chwili.” Potrzebowałam nowego planu. Plusem było to, że nie musiałam wydawać dużych pieniędzy na nowe koszulki. Zdałam sobie sprawę, że to właśnie było rozwiązanie. Ponieważ zniszczenie koszulki byłoby dramatem, kupiłam kilka nowych z ulubioną postacią z kreskówki – więc syn mógł przynajmniej nosić je na zmianę. Jednak ta pierwsza pozostała jego ulubioną.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

Teraz, kilka lat później, widzę, że syn wciąż ją przechowuje, choć z niej wyrósł (ma już 14 lat). Cieszę się, bo wiem, że pewnego dnia prawdopodobnie da ją swoim dzieciom. Więc i ja przechowuję ją jak skarb i będę się starać, by pozostała czysta tak długo, jak długo syn ją uwielbia. Ariel Color pomaga mi chronić jej cyrankowy kolor i zachować odpowiedni kształt. Dzięki Arielowi wszyscy są szczęśliwi.

Ten artykuł został napisany przez eksperta w dziedzinie prania marki:
- Ariel
Więcej informacji na temat marki Ariel znajduje się pod poniższym linkiem: Ariel

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej