Historia poranka

Historia poranka

Oto zasada działania. Dobra historia musi mieć wciągający początek, interesującą fabułę i satysfakcjonujące zakończenie.


Jeśli zabraknie jednego z tych elementów, wszystkie starania pójdą na marne. Kiedy rano otwieramy szafę po filiżance gorącej kawy czy herbaty, stają przed nami otworem setki możliwości, historii, wspomnień i doświadczeń zachowanych w naszych ubraniach. Zapachy, tkaniny i kolory to podstawowe elementy, które sprawiają, że historia naszych ubrań jest wciągająca i osobista. Pielęgnuj swoje ubrania i poświęcaj im uwagę, a one zadbają o resztę – od świtu do nocy.

Wszystko zaczyna się od zapachu. Otworzenie szafy i wdychanie wydobywającego się z niej świeżego aromatu może wprowadzić umysł w doskonały nastrój. Dotyk tkanin podczas przeszukiwania ubrań – tych prześlizgujących się między palcami lub ciepłych dzianin, które otulają nas podczas zimnych poranków, koronek, skóry, aksamitu i jedwabiu. Cały ten świat był i jest częścią wspaniałych wspomnień i przyszłych planów. Oczy przyciąga wspaniały widok szerokiej gamy żywych kolorów i plastycznych cieni – każdy z nich jest wyjątkowy sam w sobie, ale jest również częścią naszej osobistej historii.

Lenor Sensitive
Lenor Sensitive
(3558)

Łagodność dla skóry i delikatna świeżość

Odkryj teraz!

Bohaterzy doskonałej porannej historii. Historii o tym, jak pospieszna, codzienna rutyna może zmienić się we wciągający rytuał, kiedy pozwolimy naszym zmysłom poprowadzić się przez proces ubierania. Lenor pomoże uchwycić esencję prawidłowo zadbanych ubrań, zapewniając świeży i delikatny zapach oraz doskonałą, długotrwałą jakość, rozpoczynając historię każdego dnia optymistycznie – i kończąc czułym pożegnaniem, kiedy wybrane ubrania wracają do szafy (ustępując miejsca tym najwygodniejszym ubraniom, w których możemy uwolnić umysł leżąc na kanapie lub czytając książkę).

Nie, to nie ma być historia życia, to ma być tylko historia zwykłego dnia. Dlatego pozwól swoim ubraniom pokolorować każdy z Twoich dni, pozwól im otulić delikatnie skórę i poczuj długotrwały zapach – każdego ranka przy spotkaniu przed szafą.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

luca7

luca7

Zgłoszone

No tak zapach pobudza zmysły,dlatego uwielbiam suszyc pranie na świerzym powietrzu,zapach pościeli wygranej,wyplukanej w lenor ,wysuszonej na świerzym powietrzu ,,,rozmarzylam się

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej