Historia Anny i jej zielonej bluzki

Historia Anny i jej zielonej bluzki

Porozmawiajmy o mojej ulubionej zielonej bluzce.


Była naprawdę śliczna. Jak się okazało, kilka lat później zdobyła również serce kogoś jeszcze. Mojego męża.

Miałam ją na sobie podczas wygłaszania prezentacji dotyczącej relacji międzynarodowych naszej firmy. On siedział na widowni zainteresowany relacjami, ale raczej interpersonalnymi niż międzynarodowymi: a dokładniej relacją między nami. Aby historia była kompletna powinnam dodać, że nigdy nie dowiedziałabym się o jego intencjach gdyby nie jego przyjaciel. Powiedział mi, że mój przyszły mąż po prezentacji jasno powiedział, że to ja jestem jego wybranką.

Nie nosiłam tej zielonej bluzki przez wszystkie spędzone wspólnie z mężem lata. Przyznam, że chciałam zachować ją na pamiątkę. Ogólnie wiadomo, że ludzie często celebrują dzień, w którym spotkali miłość swojego życia – i ja chciałam zatrzymać dowód tej chwili i nie wyrzucać szczęśliwego elementu garderoby.


Jednak ostatnio moja nastoletnia córka przeszukała dokładnie wnętrze szafy, szukając czegoś w kolorze zielonym.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!
  • Musisz mieć coś zielonego! To Twój ulubiony kolor! W szkole mamy Dzień Natury i wszyscy będą ubrani na zielono – nie mów mi, że będę jedyną osobą, która będzie ubrana inaczej.
  • Chodź, Kochanie. Nawet gdybym miała coś zielonego, jak by to wyglądało...?

I w tym właśnie momencie córka wyciągnęła moją zieloną bluzkę z najgłębszego rogu najniższej półki. Odwróciła się do mnie z szerokim uśmiechem i konspiratorskim błyskiem w oku. Potem przymierzyła bluzkę. Muszę przyznać, że pasowała na nią idealnie. Kiedy zjawiła się w niej rano na śniadaniu wymieniliśmy z mężem tajemnicze spojrzenia. Myślę, że to był moment, gdy moje doświadczenie w praniu zostało docenione. Razem z mężem wiele razy dyskutowaliśmy o tym, dlaczego należy rozdzielać ubrania na grupy według kolorów i dlaczego używam różnych proszków Ariel do prania tkanin białych i kolorowych. Jeśli chcemy, aby nasze ulubione ubrania wystarczyły na dłużej, takie praktyki są po prostu nieodzowne. I to wszystko było w tym spojrzeniu, nie tylko wspomnienie pierwszego spotkania.
W tym samym czasie moja córka dalej rozprawiała: - Nasza szkoła stara się o przyznanie certyfikatu zielonej szkoły i zdaniem dyrektora prawdopodobnie nam się to uda. A dziś będę wygłaszać prezentację na temat ochrony środowiska przed całą klasą…

Mąż zbladł i wyszeptał mi w ucho: - Jesteś pewna, że powinniśmy pozwolić jej iść do szkoły ubraną… właśnie w tę zieloną bluzkę?

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej