Domowe odświeżacze powietrza

Domowe odświeżacze powietrza

Brzydkie zapachy unoszące się w pomieszczeniach są nieuniknione, jednak nie oznacza to, że musimy je znosić we własnym domu.


Oto informacje o najczęściej występujących w naszych domach nieprzyjemnych zapachach oraz porady dotyczące sposobów ich usunięcia.

Kuchnia
Każdy uwielbia zapach świeżo przyrządzonego posiłku, ale zapach pozostający w kuchni na wiele godzin nie zawsze jest przyjemny. Dotyczy to zwłaszcza zapachów po grillowaniu lub smażeniu. Podczas gotowania zawsze włączaj wentylator w okapie i ustaw go na najniższe obroty. Jeśli nieprzyjemny zapach nadal unosi się w kuchni, zastosuj Ambi Pur Air Effects, który całkowicie wyeliminuje jego pozostałości.

Zwierzęta domowe
Każdy posiadacz zwierząt domowych wie, jak silne potrafią wydzielać zapachy. Goście na pewno je wyczują i choć nie wygłoszą na ten temat sarkastycznych uwag, mogą czuć się niekomfortowo. Ambi Pur Air Effects to szybki i skuteczny sposób na usunięcie charakterystycznych zapachów naszych domowych pupili.

Ambi Pur Electric
Ambi Pur Electric
(429)

Eliminuje uporczywe, nieprzyjemne zapachy – sprawia, że znikają na dobre!

Odkryj teraz!

Papierosy
Nieprzyjemny zapach tytoniu jest jednym z najbardziej uporczywych: przenika tekstylia, czy nawet drewno i utrzymuje się w pomieszczeniach przez długi czas. Skutecznym rozwiązaniem jest rozstawienie w pomieszczeniach szklaneczek lub pojemniczków z octem oraz pozostawienie ich na całą noc. Następnego dnia zauważysz, że zapach papierosów odszedł w zapomnienie.

Łazienka
Przyczyną nieprzyjemnego, utrzymującego się w łazience zapachu, mogą być zatkane rury. Istnieje wiele produktów przeznaczonych do ich udrożnienia, jednak ich zastosowanie nie zawsze gwarantuje pozbycie się przykrego zapachu. Chcąc go wyeliminować, należy sięgnąć po pomoc eksperta Ambi Pur Effects. Naucz dzieci używania go po każdej wizycie w toalecie, a już zawsze będzie gotowa na przyjęcie kolejnego domownika.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Szampon godny polecenia. Skuteczny. Zapach delikatny,przyjemny.

  • Zgłoś

Czy można przetestować? Chciałabym sprawdzić czy warto ;)

  • Zgłoś

a mozna przetestować??

  • Zgłoś

Ambi Pur doskonale sprawdza sie w pomieszczeniach biorowych gdzie jest przepływ ludzi i zapachy sie zmieniaja

  • Zgłoś
atenas

atenas

Zgłoszone

Ambi Pur w spray spisał się na medal w pokoju. Synek jest na etapie nauki robienia do nocniczka i to w pokoju. Niestety mała dupka a smrodek potrafi się już wydobywać całkiem nieźle :-) dlatego jestem pod wrażeniem skuteczności odświeżacza. GODNY POLECENIA!

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora