Dekoracje ze słoików

Dekoracje ze słoików - jak zrobić wazon?

Kwiaty potrafią stworzyć w domu wspaniałą, wiosenną atmosferę.


W tym roku wyeksponujmy je inaczej, bardziej kreatywnie, tworząc piękne wazoniki ze zwykłych słoików.

Wraz z powrotem wiosny chcemy rozweselić wnętrza, wprowadzając subtelne i oryginalne kolory, zgodne z aktualnymi trendami. Pokażemy Wam, jak zrobić wazon ze słoika.Potrzebne będą:

  • Szklane słoiczki różnej wielkości
  • Farba akrylowa
  • Kilka patyczków do mieszania
  • Karton do suszenia wazoników, chroniący meble przed zachlapaniem farbą!
Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Zanim zaczniesz, wymieszaj farbę patyczkiem, aby miała jednorodną konsystencję i równo przylegała do szkła.Zanurz przechylony słoik w farbie, poczekaj kilka sekund bez ruchu aż farba osiądzie na szkle, a następnie delikatnie wyjmij słoik.Poczekaj aż farba przestanie kapać i odstaw słoik na karton. Nie zdejmuj go, dopóki całkowicie nie wyschnie (ok. 2-3 godziny).Baw się kolorami i kształtami: uruchom wyobraźnię i stwórz wazoniki, które rozjaśnią wnętrze i pozwolą pięknie wyeksponować Twoje ulubione kwiaty.W ten sposób niedrogo, w kilku krokach możesz przeobrazić stare szklane słoiczki w naprawdę modne dekoracje ze słoików!

Przeczytaj również:

Pomysły na pakowanie prezentów
Zapakuj prezent w oryginalny sposób, a wzbudzisz ciekawość w obdarowanej osobie jeszcze zanim dowie się, co otrzymała.


Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej