Dekoracje kwiatowe do domu

Dekoracje kwiatowe do domu

Niedługo nadejdzie ładna pogoda…


Łatwe do wykonania, niepowtarzalne zawieszki wypełnione kwiatami wprowadzą do domu powiew wiosny, świeżości i koloru.
Aby upiększyć sypialnię lub salon nie trzeba przewracać domu do góry nogami! Proponujemy tani i prosty sposób na wykonanie nietuzinkowych dekoracji kwiatowych do domu – nie w wazonie, ale w specjalnych zawieszkach! Poniżej przedstawiamy krok po kroku sposób, w jaki można wykonać tę sprytną dekorację. 


Ambi Pur 3volution
Ambi Pur 3volution
(283)

Eliminuje uporczywe, nieprzyjemne zapachy – sprawia, że znikają na dobre!

Odkryj teraz!


Potrzebne będą:

  • karton w ulubionym kolorze (o grubości przynajmniej 320 g),
  • metalowe nity
  • zaciskarka
  • dość gruby kolorowy sznurek
  • nożyczki
  • mocny klej
  • linijka
  • markerAby wykonać dekorację kwiatową do domu, możesz pobrać szablon, klikając w jego zdjęcie.

Korzystając z szablonu narysuj na kartonie sześciokąt o boku długości 10 cm, a następnie potnij go na jednakowe trójkąty. Zgodnie z szablonem nacinaj i zaginaj odpowiednie boki trójkątów, tak by złożyć podstawę zawieszki. Zgodnie z szablonem, zamontuj metalowe nity w odpowiednich miejscach sześciokąta.Aby skleić podstawę zawieszki nałóż porcje kleju w miejscach oznaczonych na szablonie. Mocno ściśnij posmarowane klejem ścianki na 30 sekund, aby się dobrze skleiły.Mocowanie sznurka do zawieszki: na końcu sznurka zrób pętelkę, a na niej węzełek. Zaciśnij węzeł i skróć końcówkę sznurka.Przeciągnij sznurek przez otwór od środka zawieszki na zewnątrz i pociągnij (pętelka powinna zostać w środku podstawy zawieszki). Tak samo postępuj z pozostałymi otworkami.Do zawieszek powkładaj małe bukieciki kwiatów i gotowe! Ta niepowtarzalna dekoracja kwiatowa spodoba się wszystkim znajomym!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Kretka

Kretka

Zgłoszone

Bardzo fajny pomysł :) Ja mam w mieszkanku głównie zielone dodatki, więc myślę, że żółte prymulki będą się super komponować.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej