Dekoracje do kuchni – Dekoracje do domu - część 2.

Dekoracje do kuchni – Dekoracje do domu - część 2.

Czy wciąż poszukujesz inspiracji do udekorowania kuchni? Puść wodze fantazji, które pozwolą Ci stworzyć kulinarne arcydzieło. Możliwości udekorowania Twojej kuchni są niezliczone. Odrobina wyobraźni i wysiłku wystarczy, aby kuchnia stanowiła wyraz Twojego niepowtarzalnego stylu oraz zdolności kulinarnych.


7. Kolekcja pojemników
Czy zbierasz solniczki i pieprzniczki, czajniczki do herbaty lub małe starodawne przybory kuchenne? Pochwal się sokowirówką lub tosterem w starym stylu. Takie zbiory staną się z pewnością przedmiotem inspirujących rozmów.

8. Warkocze, wieńce lub bukiety suszków
Nad wejściem lub na ścianach powieś warkocze czosnku, wieńce z czerwonej papryki , pęczki ziół albo kwiatów. Nadadzą kuchni aromatyczny zapach, a podczas gotowania będziesz zawsze pod ręką miała aromatyczne, suszone przyprawy.

9. Duże jest piękne
Powieś na ścianie duże, drewniane, metalowe lub wykonane z papieru akcesoria kuchenne takie jak łyżka czy widelec. Możesz je zawiesić w grupach lub pojedynczo.

10. Szklane wazony
Za pomocą specjalnych uchwytów przymocuj do ściany przezroczyste lub zielone butelki. Włóż do nich pojedyncze kwiaty, dzięki czemu zyskasz proste aczkolwiek gustowne dekoracje.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

11. Informacje kulinarne
Powieś na ścianie starodawne rysunki roślin, przypraw, informacje dotyczące gatunków piw oraz win, słowniczki pojęć kulinarnych bądź też plakaty. Znajdź odpowiednie sklepy internetowe, które specjalizują się w tego rodzaju dekoracjach.

12. Przepisy i książki kucharskie
Poznaj egzotyczne, mało popularne, skomplikowane i szalenie oryginalne przepisy na cykady na ostro, kiełbasę z grzechotnika rogatego lub gulasz z aligatora.
Przepisz je na tłoczonym, kolorystycznie dopasowanym do ramki papierze. Jeżeli w antykwariacie znajdziesz starą książkę, wyeksponuj ją na stojaku lub półce. Będzie idealną dekoracją Twojej kuchni albo podręczną skarbnicą wiedzy.

13. Łącz style
Ozdób ścianę plakatami ze starych filmów (Ratatouille, Czekolada, Słodko-Gorzki, Kogel Mogel). Nie musisz ograniczać się do filmów o tematyce kulinarnej. Poszperaj i znajdź tabliczki z napisem: „smacznego” i „obsługa” lub inne szklane dzieła sztuki rzeźbiarskiej. Dla uzyskania zniewalającego efektu dowolnie łącz kształty, wielkości oraz faktury przedmiotów.

Niech apetyt będzie Twoim przewodnikiem po kulinarnym świecie!

Zrób to sam! - pomysły na przyjęcie dla dzieci
Łatwe i fajne gry dla dzieci, które możesz samodzielnie przygotować.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

#MiloscPonadUprzedzenia
Zimowe Igrzyska Olimpijskie
Pyeongchang 2018
#MiloscPonadUprzedzenia
Zimowe Igrzyska
Olimpijskie
Pyeongchang
2018
obejrzyj teraz

Zajrzyj za kulisy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang i
zobacz, jak sportowcy, ich rodziny i fani obchodzą Walentynki, dzieląc
się swoimi przesłaniem MIŁOŚCI z całym światem!

obejrzyj teraz
Udostępnij wideo

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Pokaz slajdów

Profesjonalne wskazówki stylisty gwiazd, Gabriela Samry

Gabriel Samra, stylista gwiazd, jest w Pyeongchang, gdzie udziela sportowcom profesjonalnych porad, ak wyglądać promiennie pomimo chłodu i zmiennych warunków atmosferycznych! Tutaj dzieli się swoją wiedzą na ten temat, abyś zawsze mogła wyglądać pięknie niezależnie od pogody.

zobacz wskazówki
Pokaz slajdów

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Jako P&G pragniemy budować świat, w którym każdy ma takie samo prawo do realizowania swoich marzeń i pasji, bez względu na to kim jest, skąd pochodzi, kogo kocha i jaką wiarę wyznaje. Będąc sponsorem Igrzysk Olimpijskich chcemy uhonorować wszystkie mamy, które pomagają swoim dzieciom przezwyciężać przeciwności losu i dostrzegają drzemiący w nich potencjał, bez względu na to, co sądzą i widzą inni. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, gdybyśmy wszyscy widzieli siebie nawzajem tak, jak widzą nas nasze mamy. #MiloscPonadUprzedzenia

Udostępnij wideo
#MiloscPonadUprzedzenia