Czyszczenie powierzchni

Czyszczenie powierzchni

Wprowadzilśmy nowe etykiety ostrzegawcze dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska dla marek produktów do czyszczenia powierzchni takich jak: Mrclean, Swiffer, Comet i Viakal


Etykiety bezpieczeństwa na produktach P&G zostały zmienione zgodnie z nowymi przepisami unijnymi. Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska są teraz łatwiejsze do odczytania i zapewniają naszym klientom najważniejsze informacje.

Nowa etykieta CLP (klasyfikacja, oznakowanie, pakowanie).
Co nowego? Dowiedz się, na czym polega różnica:

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

1/ Symbole bezpieczeństwa nie są już przedstawiane na pomarańczowym tle, ale na białym.
2/ Ostrzeżenie, że produkt jest drażniący dla oczu znajduje się w pierwszej linijce.
3/ Najważniejsze wytyczne dotyczące bezpieczeństwa zostały napisane dużymi literami, co sprawia, że są łatwiejsze do odczytania.
4/ Potencjalne alergeny zostały wymienione wg nazw.
5/ Symbole dotyczące ochrony środowiska i bezpieczeństwa ostrzegają użytkowników, że produkt powoduje inne zagrożenia, takie jak podrażnienie skóry lub jest niebezpieczny dla środowiska.

Nasze produkty nie zmieniły się - zmianie uległy jedynie dane dotyczące bezpieczeństwa, zapewniające użytkownikom i ich rodzinom dokładne informacje. Należy zawsze czytać etykiety na produktach!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

olokot

olokot

Zgłoszone

skoro to nie sa produtky które sa w Polsce to dlaczego piszecie o tym

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

obejrzyj teraz

Zajrzyj za kulisy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang i
zobacz, jak sportowcy, ich rodziny i fani obchodzą Walentynki, dzieląc
się swoimi przesłaniem MIŁOŚCI z całym światem!

obejrzyj teraz
Udostępnij wideo

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Pokaz slajdów

Profesjonalne wskazówki stylisty gwiazd, Gabriela Samry

Gabriel Samra, stylista gwiazd, jest w Pyeongchang, gdzie udziela sportowcom profesjonalnych porad, ak wyglądać promiennie pomimo chłodu i zmiennych warunków atmosferycznych! Tutaj dzieli się swoją wiedzą na ten temat, abyś zawsze mogła wyglądać pięknie niezależnie od pogody.

zobacz wskazówki
Pokaz slajdów

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Jako P&G pragniemy budować świat, w którym każdy ma takie samo prawo do realizowania swoich marzeń i pasji, bez względu na to kim jest, skąd pochodzi, kogo kocha i jaką wiarę wyznaje. Będąc sponsorem Igrzysk Olimpijskich chcemy uhonorować wszystkie mamy, które pomagają swoim dzieciom przezwyciężać przeciwności losu i dostrzegają drzemiący w nich potencjał, bez względu na to, co sądzą i widzą inni. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, gdybyśmy wszyscy widzieli siebie nawzajem tak, jak widzą nas nasze mamy. #MiloscPonadUprzedzenia

Udostępnij wideo
#MiloscPonadUprzedzenia