Cztery łapy w Twoim aucie

Cztery łapy w Twoim aucie

Jak wyruszyć w podróż z najlepszym przyjacielem człowieka.


Te smutne szczenięce oczka, to żałobne spojrzenie... a to tylko Ty! Bez wątpienia, jest to bardzo trudno sytuacja, kiedy musisz wyjść z domu bez Twojego puszystego przyjaciela. Więc dlaczego nie zabrać go tego lata na przejażdżkę? Zacznij jednak od skorzystania ze wskazówek z naszego poradnika, które pomogą Ci wyeliminować przykry zapach sierści psa i zapewnić przyjemną atmosferę podczas podróży. Pozostali pasażerowie (i ich nosy) z pewnością Ci za to podziękują.

Szybko i zdecydowanie
Nie, nie chcemy Ci powiedzieć, że jeździsz nieodpowiedzialnie - sugestia związana z prędkością dotyczy plam, które zostawiają po sobie zwierzęta. Działaj szybko, jeśli przydarzy się Wam taka wpadka, aby plama nie zdążyła wsiąknąć w materiał. Jeśli jednak przykry zapach będzie się utrzymywał, użyj odświeżacza do tkanin Ambi Pur. Jest to jedyny odświeżacz do tkanin, który naprawdę usuwa nieprzyjemny zapach. Jest to obowiązkowy element każdej podróży.

Usuń przykry zapach
Nawet jeśli Twój pies jest czysty jak łza, Twój samochód po zaledwie kilku godzinach wypełni specyficzny zapach. Właśnie dlatego samochodowe odświeżacze powietrza są niezbędne w podroży! Ale nie mówimy o jakimkolwiek odświeżaczu powietrza; tylko o AmbiPur Car Vent Clip, który jest zaprojektowany, tak aby wysłać nieprzyjemne zapachy w daleką podróż, dzięki mocy eliminowania przykrych zapachów i stopniowego uwalniania odświeżającej woni. Utrzymuje on świeżość w samochodzie nawet do 30 dni* - tylko wyobraź sobie te pięknie miejsca, które razem zwiedzicie!
* przy umiarkowanej temperaturze powietrza

Ambi Pur 3volution
Ambi Pur 3volution
(283)

Eliminuje uporczywe, nieprzyjemne zapachy – sprawia, że znikają na dobre!

Odkryj teraz!

Rozwiń czerwony dywan
No, może nie musi być czerwony i niekoniecznie musi to być dywan. Ale z pewnością mata czy ręcznik przydadzą się, gdy Twój pupil zafunduje Ci niespodziankę. Bałagan zostanie w jednym miejscu i łatwiej będzie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Podczas podróży, od czasu do czasu rozpylaj odświeżacz do tkanin Ambi Pur żeby na bieżąco eliminować nieprzyjemne zapachy - przez całą podróż Ty i Twoi pasażerowie będziecie mogli cieszyć się świeżym zapachem.

Utrzymanie świeżego zapachu w podróży może zdziałać cuda i choćby pozytywnie wpłynąć na nastrój pasażerów. Upewnij się, że wykorzystasz nasze wskazówki, kiedy będziesz wybierać się w podróż ze swoim najlepszym przyjacielem. Pamiętaj - tylko Ambi Pur ma unikalną technologię, która pozwala eliminować nieprzyjemne zapachy! Cała linia produktów Ambi Pur jest bezpieczna do stosowania w obecności ludzi i zwierząt, gdy stosuje się ją zgodnie z instrukcją zamieszczoną na produktach.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora