Jak tchnąć nowe życie w stare szafki w kuchni?

Jak tchnąć nowe życie w stare szafki w kuchni?

Uwielbiam zmiany w swoim mieszkaniu. To już pewnie wiecie :) Zawsze po jakimś czasie muszę mieć coś nowego wokół siebie.


Uwielbiam zmiany w swoim mieszkaniu. To już pewnie wiecie :) Zawsze po jakimś czasie muszę mieć coś nowego wokół siebie. A najbardziej lubię projekty DIY, bo wtedy takie dekoracje są niepowtarzalne i cieszą moje oko znacznie dłużej. Szczególnie jeśli poświęciło się swój czas i serce w ich tworzenie. Dziś pokażę Wam jak łatwo można odmienić szafki w kuchni – nieważne czy macie je otwarte czy też nie. Każdy z nas może pokusić się o taką metamorfozę. Gotowi?

Tak wyglądały moje szafki przed metamorfozą:

Znacie farbę tablicową? Postanowiłam ją wykorzystać do małej przemiany w kuchni. Jest rewelacyjna.

Zdecydowałam się na przemalowanie tyłu szafek tak, aby nadać im bardziej elegancki i skandynawski charakter. Zapewniam Was, że to bardzo proste. Jedyny mankament przy tworzeniu tego projektu to zapach farby. Dlatego polecam się do tego przygotować i wcześniej zakupić Ambi Pur 3Volution. Świetnie eliminuje nieprzyjemne zapachy i dodatkowo pozostawia przyjemną woń oraz poczucie świeżości. Wiecie zapewne, że ludzki nos szybko przyzwyczaja się do zapachu, dlatego też używając Ambi Pur 3Volution możemy się cieszyć eliminacją nie tylko nieprzyjemnego zapachu, ale i świeżym aromatem cały czas, bo zapachy zmieniają się pomiędzy trzema różnymi, co 45 minut. Idealne rozwiązanie, prawda? :)

Ambi Pur Crystal Gel
Ambi Pur Crystal Gel
(559)

AmbiPur Crystal Gel neutralizuje nieprzyjemne zapachy aż do 3-4 tygodni.

Odkryj teraz!

Do tego projektu będziemy jeszcze potrzebowali pędzel oraz taśmę malarską i to praktycznie wszystko. Polecam przemalować szafki podwójnie, tak aby nadać czerni odpowiednią głębię.

I jak Wam się podoba efekt końcowy? Jeśli macie otwarte szafki w kuchni to zapewniam, że taka metamorfoza będzie jeszcze bardziej spektakularna i co ważne, koszt wykonania jest bardzo niski.

Najfajniejsze w farbie tablicowej jest to, że możemy na niej pisać i rysować, co tylko sobie wymarzymy :) Na przygotowanie tego projektu będziemy potrzebowali kilka godzin, ze względu na czas potrzebny na wyschnięcie farby, ale tak poza tym, to jest to bardzo proste! Wypróbujecie?

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Super pomysł. Szukałam właśnie takiej farby. Dziękuję

  • Zgłoś
Paula

Paula

Zgłoszone

Fajny pomysł, ale niestety nie mam otwartych półek w kuchni. Czekam na nowe inspiracje :)

  • Zgłoś

niemam

Zgłoszone

ależ pomysłowe ,elegancka szafka ,zniwelowany zapach farby,zapach Ambi Pur roznosi się w okół

  • Zgłoś

Szkoda, że nie mam otwartych półek w kuchni. Super :)

  • Zgłoś

Całkiem inny wygląd kuchni, super :)

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora