Ariel 3in1 Pods

KAPSUŁKI ARIEL 3 W 1

Poznaj najbardziej innowacyjne produkty Ariel!
           

Kapsułki Ariel 3in1 PODS Alpine
Ariel 3in1 PODS
(3107)

Kapsułki Ariel 3in1 PODS: pierwszy 3-komorowy detergent, który pierze, usuwa plamy i nadaje blask.

Odkryj teraz!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

kapsulki Ariel 3w 1 to chyba najlepszy i najszybszy sposob prania dlamnie

  • Zgłoś

Kapsułki do prania Ariel pods 3 in 1 o zapachu lawendy , które to mogłam testować. Moje spostrzeżenia to...ładny, intensywny zapach (choć osobiście tylko świeża lawenda powala z nóg,chemicznego, sztucznego zapachu nie lubię- ale to tylko kwestia gustu ). Docierają świetnie, nawet starsze plamy. Była sytuacja, że przy praniu w 30 stopniach, kapsułka całkowicie nie rozpuściła się. Moja ocena mocne 8/10

  • Zgłoś

Kapsułki Ariel często dbają o czystość moich ubrań, więc recenzja wersji Lavender Freshness nie będzie inna jak tylko pozytywna. Produkt dopiera nawet w niskich temperaturach, łatwo rozpuszcza się w wodzie, jest bezpieczny, a ponadto nadaje ładny zapach tkaninom. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

  • Zgłoś
czuub

czuub

Zgłoszone

Dostałam w ramach testowania kapsułki lawendowe i są świetne, zapach roznosi się aż na korytarzu i współlokatorka jak tylko wchodzi do bloku od razu wie, że było prane, jedyny mankament to niedokładne rozpuszczanie w krótkim czasie prania, ale to mały problem :)

  • Zgłoś
Edyta

Edyta

Zgłoszone

Kapsułki o zapachu lawendowym dostałam w ramach Wielkiego Testowania Everydayme. Jestem z nich szalenie zadowolona! Dokładnie piorą, są łatwe w dozowaniu no i zapach Prowansji, który przepełnia cały dom skradł moje serce. Ogromnie polecam!

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej