Aranżacja wnętrz w Twoim domu

Aranżacja wnętrz w Twoim domu

Pochwal się swoim talentem dekoratorskim i sprawdź ile radości sprawia piękne mieszkanie.


Przytulny i uporządkowany dom
W łatwy sposób możesz zmienić wystrój swojego domu poprzez dodanie nowych elementów dekoracyjnych takich jak: dywan, kominek czy oryginalna lampa. Jeżeli jednak zmiany chcesz wprowadzać stopniowo i zacząć wszystko od zera, koniecznie przygotuj plan działania, dzięki któremu dekorowanie mieszkania stanie się czystą przyjemnością.

Określ swój styl
Podobnie jak szafa pokazuje czy potrafisz być spontaniczna, czy raczej zwracasz uwagę na szczegóły, również dom jest zwierciadłem Twojej osobowości. Bardzo istotne jest, aby jego styl został dobrze przemyślany. Jeżeli lubisz ciepłe kolory i przytulne przestrzenie, być może przypadnie Ci do gustu styl klasyczny lub rustykalny: mosiężne lampy, sofy pełne poduch i dywany z długim włosiem. Do wyboru pozostają jeszcze następujące style: klasyczny, nowoczesny, rustykalny i eklektyczny.

Wybierz tzw. „główny element”
W każdym pokoju powinnaś wybrać element, który stanie się inspiracją do stworzenia spójnego wystroju wnętrza. Być może będzie to paleta kolorów lub tkanina? A może meble? Co powiesz na wykorzystanie architektury pomieszczenia jako źródła inspiracji? Skoncentrowanie się na jednym elemencie pozwoli na uzyskanie spójnego stylu całego pomieszczenia w przeciwnym razie możesz uzyskać zbyt przytłaczający efekt.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Paleta barw
Kolejnym krokiem jest wybór palety barw pasującej do stylu pomieszczenia. Eksperci rekomendują wykorzystanie nietuzinkowych kolorów, zamiast popadania w rutynę. Bez względu czy wybór padnie na ciepłą czy chłodną tonację, pamiętaj aby kolory korespondowały z elementem wokół którego powstała cała dekoracja pokoju.

Projektowanie to frajda
Przygotuj schemat domu, na którym umieścisz próbki tkanin, paletę kolorów farb oraz próbniki mebli. Planowanie to dobry moment na umieszczenie swoich ulubionych przedmiotów: pamiątek, ukochanej szafy, ulubionych obrazów, fotografii czy suwenirów z podróży. Możesz również czerpać pomysły z czasopism z poradami dotyczącymi aranżacji wnętrz, dla stworzenia domu, który będzie Cię inspirował.

Stwórz wersję ostateczną
Twoja głowa będzie pełna różnych pomysłów, dlatego musisz przestrzegać prostych reguł: jeśli wybierzesz neutralne kolory ścian możesz zaszaleć z kolorem mebli. Jeżeli jednak postanowisz pomalować ściany na ciepłe kolory, wybór mebli będzie bardziej ograniczony, gdyż cała aranżacja powinna być harmonijna, a nie kiczowata.
Odmień swój dom, a potem sama przejdź metamorfozę. Wypróbuj piankę do włosów Herbal Essences Alborotalos, która rozbudzi Twoje zmysły.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

borykam się cały czas z udekorowaniem ścian w nowym domu, szukam pomysłów i non stop wpadają różne pomysły i weź się dopiero zdecyduj:)

  • Zgłoś

I mnie czeka remont, aż nie mogę się doczekać jak będę wszystko od nowa wybierała, kupowała, porównywała,...

  • Zgłoś

Zdecydowanie zgadzam się, że projektowanie to frajda a stworzenie mood board'u, który jakoś uporządkuje nasze wyobrażenie o wnętrzach idealnych, może być wspaniałą i kreatywną zabawą!

  • Zgłoś

Ja właśnie jestem w trakcie zmiany mieszkania, które niedawno kupiłam. Mimo, iż lubię ciele kolory to na ścianach mam szary platynowy, który wpada w niebieski, ale dzieki temu mam jasno i chwilami jak wchodzę do mieszkania to czuję się jak w niebie jest tak niebiesko i jasno ;-))) meble i dodatki też sa jasne, a kolory będą, bo je uwielbiam, ale w dodatkach.

  • Zgłoś
ReniaL

ReniaL

Zgłoszone

Remonty może kosztują nieco nerwów i pracy ale efekty końcowe wszystko rekompensują .Ja najbardziej ciesze się z mojego kominka ;)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.