ABC bezpiecznego prania

ABC bezpiecznego prania

Chcesz, aby Twoje ubranie lśniło, ale boisz się, że coś może pójść nie tak?


Nie masz żadnych powodów do zmartwień - szczególnie z Arielem. Aby ułatwić Ci życie, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rad, które Ci pomogą osiągnąć ten cel oraz pokażą, że pranie nie musi być skomplikowane.

Przygotuj się
Zapoznaj się z informacjami od producenta ubrań (zwykle są one na metkach). Staraj się rozdzielać od siebie różne kolory. Dlaczego? Czerwone skarpety i białe ubrania zmieszane ze sobą w pralce mogą sprawić, że jej zawartość stanie się różowa. Ariel Color & Style pomoże Ci utrzymać kolor Twojego ubrania.

Wypierz
Jeśli posortowałaś już ubrania kolorami, umieść je w pralce. Uważaj przy wyborze programu - źle dobrana temperatura wody może sprawić, że białe tkaniny staną się pożółkłe lub szare. Dlatego warto sprawdzić etykietkę pielęgnacji tkanin.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

Odpocznij
Jeśli udało Ci się dobrać odpowiedni program i pralka zaczęła pracować to najtrudniejsze zadanie masz za sobą. Odpocznij, poczytaj książkę, wejdź na ulubioną stronę www. Ten czas jest dla Ciebie!

Wysusz
Możesz zaoszczędzić trochę czasu na prasowaniu, jeśli ostrożnie rozwiesisz mokre ubranie na suszarce. Używasz spinaczy? Umieść je tam, gdzie będziesz miała pewność, że nie zostawią śladów. Korzystasz z suszarki elektrycznej? Pamiętaj, by postępować zgodnie z jej instrukcją i jej nie przeładować.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Ostatnio miałam przyjemność przetestować pererłki zapachowe z seri Lenor-fresh,zapach był typowo świerzyi utrzymywał się na ubraniach bardzo długo. Świetne rozwiązanie.Naprawdę polecam! :)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej