4 w 1: zasada zjednoczonej siły

4 w 1: zasada zjednoczonej siły

Pole bitwy. Nie ulega wątpliwości: w pokoju mojego syna musiała odbyć się bitwa porównywalna z Waterloo


Ubrania wysypane z szafy, zebrane na dywanie w ubraniowy Armagedon wielkości góry.

Bardzo dziwne: czy on naprawdę szukał odpowiedniego ubrania? Mój syn? Przecież on nigdy nie przywiązywał wagi do stroju. Co się mogło stać? Zakochał się?

Wyimaginowane dziewczyny pojawiały się przed moimi oczami, już chciałam je oceniać, gdy syn nagle zaskoczył mnie pytaniem:
- Gdzie jest mój sweter mamo? No wiesz, ten warstwowy, ciepły? Ten biały...? Szary w środku a na zewnątrz w paski. Albo w kratkę. Dziś dosłownie zamarzałem, a ten sweter był taki ciepły.

Wróciłam do rzeczywistości i mój umysł już pracował na pełnych obrotach: biały w środku…? Szary? W paski lub w kratkę? Warstwowy? O rany. Już miałam wyrazić swoją opinię o jego wątpliwej orientacji w sytuacji i nieznajomości kolorów jako takich – nawiązując do bałaganu w pokoju – już miałam mu powiedzieć, że nigdy nie miał ani nie będzie miał swetra, który pasuje do tego opisu, kiedy nagle wszystko stało się jasne:

Kapsułki Ariel 3in1 PODS Alpine
Ariel 3in1 PODS
(3155)

Kapsułki Ariel 3in1 PODS: pierwszy 3-komorowy detergent, który pierze, usuwa plamy i nadaje blask.

Odkryj teraz!

W zeszłym tygodniu w koszu na bieliznę znalazłam jedyny w swoim rodzaju zestaw ubrań: podkoszulek, T-shirt, koszula z długimi rękawami i sweter, 4 w 1. Wystarczająco warstwowe? Na pewno. Według mojego syna: włożyć to wszystko na siebie jednocześnie! Po co analizować jakieś warstwy? Pamiętam, że gdy znalazłam ten piękny zestaw, prosiłam, żeby przed włożeniem ubrań do kosza rozdzielał je. Ale teraz widzę, że zapamiętał jedynie to, co uznał za najważniejsze: w tym zestawie było mu ciepło.

Następnie – w interesie mojej przyszłej synowej – uświadomiłam mu, że sweter, o którym mówi, składa się w rzeczywistości z 4 różnych ubrań, mimo że on podczas rozbierania postrzega je jako jedno. Przypomniałam mu ponownie w jaki sposób wkładać zabrudzone ubrania do kosza z bielizną.

I co syn na to? Wiesz mamo, to kwestia zjednoczonej siły różnych rodzajów ubrań. Według niego pomysł „4 w 1” to strategiczna zasada na froncie. Po przemyśleniu tej sytuacji, z lekką rezygnacją, obrałam strategię walki z brudnymi ubraniami z pomocą produktów Ariel i Ariel Professional.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

TRENDY

TRENDY

Zgłoszone

Kapsułki piorące Vizir nie są lepsze od proszków Ari** lub Pers**. Mają bardzo dużą skuteczność w usuwaniu plam w tym krwi (kobiet -okres) !! Przy wysokiej cenie kapsułek jest to niewspółmierne z jakością. Podczas sobotniego prania zrobiłam trzy prania (segregacja kolorami) i nie byłam zadowolona z jak szybko z pudełka "znikają" kapsułki. Proszku za tą samą cenę jest znacznie więcej. Jedno z czego się cieszyłam, że nie muszę sypać proszku kubeczkiem ale wkładam do bębna kapsułkę i po sprawie.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej