Ostatnia szansa - zamów próbki!

Chcesz za darmo przetestować nasze produkty? Już teraz zarejestruj się i przetestuj Swiffer duster oraz kapsułki do zmywarki Fairy Platinum Plus! To proste!

Jak otrzymać bezpłatne próbki? To proste!

  • Kliknij na poniższy kupon
  • Zarejestruj się na EverydayMe, a jeśli już jesteś częścią naszej społeczności, zaloguj się na swoje konto
  • Uzupełnij formularz z adresem wysyłki
  • Oczekuj przesyłki z zestawem Swiffer Duster i kapsułkami Fairy Platinum Plus (3 tabletki)

Więcej informacji oraz regulamin akcji promocyjnej znajduje się tutaj. Zamawiając próbki akceptujesz niniejszy regulamin.

Sprawdź, co możesz przetestować:

Swiffer Zestaw do usuwania kurzu (1 rączka + 1 miotełka do kurzu)


Pożegnaj się z kurzem oraz włosami i powitaj prawdziwą czystość! Miotełki do kurzu Swiffer doskonale przyciągają i zatrzymują kurz, włosy oraz alergeny roztoczy, kotów i psów. Dzięki tysiącom puszystych włókien o unikalnej budowie dostosowują swój kształt w taki sposób, by dotrzeć do wszystkich zakamarków i pomóc Ci pozbyć się kurzu i włosów z praktycznie każdej powierzchni. Psst… Nasza wskazówka: miotełki do kurzu Swiffer doskonale nadają się do zbierania sierści, którą zwierzęta domowe stale gubią. Świetnie spisują się też wtedy, gdy któryś z domowników ma alergię na kurz. Działają tak dobrze, że możesz nawet polubić sprzątanie.

 

Fairy Platinum Plus All In One Lemon Tabletki do zmywarki (3 tabletki)

Fairy
Tabletki do zmywarki All In One Fairy Platinum Plus sprawiają, że naczynia stają się lśniąco czyste. Zapewniają niesamowitą moc Fairy i usuwają nawet nagromadzony z czasem osad, przywracając pierwotny blask naczyń. Fairy Platinum Plus wyróżnia system mycia wstępnego, wyręczający Cię z wykonywania tej czynności. Fairy Platinum Plus pomogą zaoszczędzić wodę i zadbać o środowisko, eliminując konieczność wstępnego mycia naczyń. Tabletki Fairy to połączenie płynu i proszku w jednej wydajnej kapsułce. Nasze kapsułki szybko się rozpuszczają i zaczynają działać od razu, dzięki czemu są skuteczne również w krótkich cyklach, a ich użycie jest bardzo proste. A ich użycie jest bardzo proste. Nie musisz ich rozpakowywać. Wystarczy umieścić je w dozowniku detergentu zmywarki do naczyń.